متن
معرفـی و مـوقعیت مجتمع اقامتی رفاهی آرام

#مجتمع_اقامتی_آرام در شهر مقدس مشهد، حاشيه بلوار50 متري شارستان رضوي از سمت خیابان نواب صفوی و در فاصله‌ای کمتر از 350 متری حرم مطهر قرار گرفته است. اين مجتمع در زميني به وسعت 2000 متر و با زير بناي 17000 متر مربع با 12 طبقه در حال احداث مي‌باشد. مجتمع آرام دارای بخش های اقـامتي و تجاري به همراه فضاهاي رفـاهي مانند رستـوران، کافی شاپ و... می باشد.
 • مـزایای موقعیتـی پـروژه مجتمع اقامتی رفاهی آرام
     ▫️  نزدیـکی به حـرم مطهـر حضرت رضا علیه السلام با قرار داشتن در فاصله ای کمتر از 350 متر
     ▫️  چشم انداز روح بخش به حرم مطهر رضوی
     ▫️ دسترسی آسان به حرم مطهر از طریق مسیر کریـدور زیر زمینی و روگذر (ره باغ)
    ▫️دسترسی آسـان به شـریان های اصلی شهر، پایانه مسافربری، فرودگاه و راه آهن
    ▫️نزدیکی به مجتمـع های بزرگ تجـاری و تفریحی


 • تنوع فضاهای تعریف شده در مجتمع اقامتی رفاهی آرام
  تنوع فضـاهای #مجتمع_اقامتی_آرام به گونه ای است که در طبقه همکف این مجتمع چند واحد #تجاری با متراژ 200 متر به منظور ارائه خدمات به ساکنین در نظر گرفته شده است .

  در بخش #اقامتی این مجتمع نیز، که در 9 طبقه و هر طبقه شامل  18 واحد اقامتی با تنوع متراژ 50 ، 60 و 75 متر طراحی شده، سعی بر آن است که حداکثر نیاز و سلیقه مشتریان در نظر گرفته شود و فضای مناسبی برای اقامت و سکونت فراهم آورد.

  از آنجاییکه پروژه اقامتی آرام با رویکرد ارائه خدمات هتلی احداث خواهد شد طراحی لابی بزرگ و مجلل ، شکوه ویژه ای در آستانه ورودی مجتمع ایجاد خواهد کرد. ترکیب بندی مناسب طرح ها در کنار مصالح زیبا و بادوام بکار رفته، معرف فضایی برای ملاقات های ویژه ساکنین و نشیمن های مختلف می باشد که همه و همه تداعی کننده هر چه بیشتر حس حضور در یک فضای هتل را می نماید.
 • پارکینگ درمجتمع اقامتی رفاهی آرام
  پارکینـگ به عنـوان یکـی از مسائل مهـم در ساختمـان بخصـوص پروژه های اطراف حرم می باشد که می بایست مدنظر سازندگان و مجریان آن قرار گیرد. از اینرو به منظور ایجاد فضای مناسب برای پارک خودروها، مجتمع اقامتی آرام با طراحی پارکینگ در طبقات -1 ، -2 و -3 امکان استفاده هر یک از واحدهای مجتمع را برای پارک خودرو ایجاد می نماید. 

  در تمامی طبقــات زیـرزمیـن علاوه بر سیستم های اعلام و اطفاء حریق، دوربین های مداربسته، امنیت پارکینگ را تامین نموده است. ساکنین بعد از پارک خودرو دسترسی راحتی به آسانسورهایی دارند که در نقاط مختلف ساختمان جابجایی را به نحو مطلوبی امکان پذیر ساخته است.

امکانات و تجهیزات مجتمع اقامتی رفاهی آرام
  ▫️ چهـار دستـگاه آسانسـور نفــربر ، باربـر و برانکاردبر با ظـرفیت های متفـاوت و تجهیـزات مدرن، به منظور جابجایی ساکنان برای دسترسی به طبقات
   ▫️تامین برق اضطـراری
   دستگاه های هواساز جهت تامین هوای تازه در مکان های خدماتی 
   مخزن ذخیره آب آتش نشانی
 ▫️سیستـم حفاظتی دوربین های مدار بسته با بهره گیری از دوربین های متعدد در محوطه بیرونی مجتمع و فضاهای عمومی داخلی آن شامل (لابی، پارکینگ ها و محوطه راهروهای طبقات) که وظیفه تامین امنیت ساکنین مجتمع را با تاکید بر حفظ حریم های خصوصی بر عهده دارد
▫️سیستم هوشمند BMS  
▫️سیستم آدرس پذیر اعلام و اطفاء حریق که در صورت بروز آتش سوزی، سیستم خودکار بارش آب (آب پاش) حریق را خاموش خواهد نمود
▫️مـوتورخـانه و سیستـم سرمایش و گرمـایش مرکزی
▫️ سیستـم نگهبـانی و حـراست شبـانه روزی
▫️درب ضد سرقت واحدها و ورودی های مجتمـع 
▫️ طراحی منحصر بفرد با حجم هندسی متناسب
▫️ بهره گیری از آخـرین روش ها و استانـداردهای مهنـدسی روز دنیــا در طــراحی، سـاخت و بهـره برداری و امنیـت پـروژه با رعـایت آخـرین دستـورالعمـل ها

  

 • مشخصات فنی مجتمع اقامتی رفاهی آرام
  اسکلت بتنی
  ضد زلزله
  مقاوم در برابر حریق
  عمق گودبرداری 15 متر
  سازه نگهبان: شمع بتنی و انکرینگ